Květen 2011

no ahoj :)

3. května 2011 v 17:57 | K.

To mi to trvalo..

Než sem se dokopala k tomu, abych napsala :D Ale dneska stejně neni co dělat, tak proč ne, že :)
Víkend s Pupama? pecka, supr, paráda!;D:) Cesta byla uplně v pohodě, sice sme vystoupili malinko dřív, než sme měli, takže chvilku trvalo, než sme se našli :D ale neva. Jeli sme teda s Lucky tátou z Liberce k nim, do Novýho boru, joo, styděla sem se :D ale pomalu to opadávalo :) pak sme se rozdělili pěkně, já k Lucince, Lenka k Janči :) byl to krásnej víkend a já už se těšiim, až se zas uvidíme!:)

28.čtvrtý

1. května 2011 v 20:45 | K.

3.B, 3.B :D

Dnešní den je docela povedený, ve škole sme se neučili, kvůli maturitám a hráli sme volejbalový turnaj, naše třída skončila 2. což je teda úspěch (počítala sem s posledním místem :D), ale fakt se snažili :) a my fandili jak nejlíp a nejhlasitějš to šlo, ještě teď mě bolí ruce a v krku :D :) Doma sem byla před 12, takže mám aspoň dost času, abych trošku poklidila, zašla nakoupit ňáký blbosti a tak a pak už balit.

Jaký je váš názor, na seznamování na internetu?

A teď nemyslim ty pochybné seznamky, ON HLEDÁ JI a podobně :DD myslím normálně, facebook, blog?.. Podle mě, je to docela dobrej způsob jak se seznámit, samozřejmě - nebezpečnej ale myslím, že někdo kdo není tak uplně naivní a hloupej, se nemá čeho bát ;) (jo, narážím na ty naivní holčičky co si daj sraz s někým, kdo si dá jako fotku šamponka, kterej je na každym druhym fejku a de s nim na "rande do lesa a ze 17 letýho krasavce je najednou 40 letej úchyl, co je v lepším případě znásilní a v tom horším znásilní a pak zakope v lese)..
Zítra jedem s Lenkou do Nového boru, za Janičkou (pinkie-babe) a Luckou, píšem si asi tak rok, byly sme domluvený už 2x ale pokaždý to nevyšlo :/ takže pořád ani nemůžu uvěřit, že tam fakt jedem :D Bojíte se někdy, že si s neznámým člověkem nebudete mít co říct, nebo že vám prostě "nesedne?.. Tak toho se já v tomhle případě nebojím ani trošku :) už mě dokonce přechází i to stydění, mám už jen trochu strach z přestupování v Praze, ale to už nějak zvládnem :) Určitě čekejte milion fotek a videí :) Zítra jedem brzo ráno, radši dřív, aby nám to neujelo, takže se ozvu nejspíš až v neděli večer - pokud nebudu mrtvá :D Tak nám drže palce, ať úspěšně dojedem a užijte si víkend!:))