Duben 2011

jojojooo :))

27. dubna 2011 v 15:09 | K.

Všechno krásně vychází :)

Tákže, na víkend už všecko domluvený, všecko v pohodě, už mi zbývá se jenom těšít a zabalit si ;D Počasí se umoudřilo, tak dem na zmrzku - no teda já na zmrzku nemám chuť ani trošku - přežranáá jak prase, ještě od oběda :D takže to vidim na jednu vychlazenou colu :) No jinak se furt snažim vymyslet nějakej "smysluplnější článek a vůbec nevím :/..

tududum..

26. dubna 2011 v 16:03 | K.

Prší a prší..

Né, že bych neměla ráda déšť ale druhej den po sobě - akorát kazí náladu.. a hlavně není co dělat.. takžeee, půjdu max. udělat špagety a vyžehlit :D Dneska sou na naší škole rodičáky.. ooou :-xx to vám přísahám, já se do čtvrťáku nedostanu ani náhodou.. No dnešní poslední hodinou pro mě škola pro tento týden skončila (doufám, že si to zas přečte máma, haha no :D). Jelikož mě opravdu exkurze atd. nebaví a jsou to pro mě zbytečně vyhozené peníze, tak budu doma a v pátek k pupečkům, hurá!:))

Tumblr_ljxdwjwmzd1qespmdo1_400_large


odpolední šlofík

25. dubna 2011 v 15:52 | K.

A ňákej ten film k tomu..

Nakonec sem si vybrala film "Zkus mě rozesmát" romantická komedie - ideální na takové ospalé nudné odpoledne!;)) Tak snad se aspoň zasměju, zas jednou..


Haha

25. dubna 2011 v 13:56 | K.

Kašlu vám na "veselé Velikonoce" :D

Ten svátek nesnášim už jenom proto, že se nevyspim!.. nevim, příde to jen mě tak trapný?:D Usnula sem ve 4 ráno, takže dneska se nehnu z postele :D vidim to na filmovej den" :)) včera sem se dívala na "The Roommate" pro takovýho sraba jako sem já - nic moc film na noc, ale jinak dobrý :)


24. dubna!;)

24. dubna 2011 v 22:28 | K.

Zas po nějaký době..

Jo, poslední dobou se mi zase nechtělo psát, žee.. no teď už se mi zase chtít bude ;D protože nuda furt, jak pes :D Co se týče prázdnin, teda jestli se těm 3 dnům (víkend nepočítám) dá vůbec říkat prázdniny :D Tak fajn no, sice trošku nuda, ale tak aspoň že je počasí pěkný (ha, já vim.. vubec byste to beze mě nevěděli ;):D) No mě konkrétně teda by takový už stačilo, moc na ty letní vedra nejsem.. Ve středu sme byli v lednici - je tam krásný zámecký park ;) tak projít se, že jo.. fotky uplně kentus :DD takže nic..jinak každej den doma (šetřim na příští víkend ;)), dneska sme "luxusně zmokly ;D nebýt té zimy pak, tak dobrý.. a to je tak všechno - jen tak pro shrnutí posledních dnů :D Ozvu se zas třeba zítra, čaute!..

ahojte!:)

17. dubna 2011 v 15:10 | K.

Tak jak se máte?:)

Já teda úžasně!:) počasí je konečně zas pěkný, víkend sem nepronudila doma, sice zítra škola, ale zas budou ty Velikonoční prázdniny, no :) takže se už snad fakt pořádně vyspím :D Opravdu nevím o ničem, co by mi kazilo náladu, nebo tak.. v úterý nám spolužačka vyzvedne jízdenky za pupama♥. Všecko bude fajn, dobrý a ták! :D Pár fotek z víkendu :P

ajééje :D

13. dubna 2011 v 18:40 | K.

Co bych napsala?..

Nic moc se neděje, tady v tý hnusný Břeclavi. To počasí mě "irituje! :D Každý ráno se obleču jenom do svetříku nebo tak, pak začne pršet, dobrý :D bože jenom ať už je víkend, a konečně se pořádně vyspim! .. sem hrozně unavená poslední dny, ani nevim proč :D Jinak jako hrozně moc se těšíme a šetříme na cestu za Janičkou a Lucinkou!♥ Každej den vymýšlíme, furt dokola opakujem průběh naší cesty a kdesi cosi :D ani nemůžu uvěřit, že to po takový době snad už konečně výjde!:) a to vám přísahám že vyjde jako a to bude teprve paráda!:D:)

Jinak teda pro zatím zas ahoj :D ..

doma..

9. dubna 2011 v 21:48 | K.

a nudim se jak pes..

Tak, v Brně nic moc novýho nemaj za ty asi 2 týdny co sem tam nebyla, jak nečekané. Ale tak aspoň sem si koupila nové balerínky konečně, kalhoty a tak. Navíc sem byla ještě hrozně nevyspaná, ten vítr foukal - no nic moc. Zítra celý den prospim nebo mě to pondělí zabije, přísahám :D Jo, je od vás pěkný, že ste mi přáli k narozkám, no mám je až zítra - budu "dospělá", no haha, pecka fakt :D.. Nic, du se dívat na naky film nebo rovnou spat, sem fakt mrtvá.

čautee

9. dubna 2011 v 11:59 | K.

Jak se vede?:D

Mě nic moc, narozky sem si oslavila sice pěkně, ale že by mi bylo zrovna 2x dobře, to teda není :D Ale pojedu se uzdravit do Brna, nakupováním :D fotky ze včera - hrůza, děs. Zkusim je nějak "spravit" ale nevim :D tak užívejte víkend!!:)

držim smutek

5. dubna 2011 v 17:40 | K.

sbohem Superstar!

On byl pro mě prostě nelepší!♥ a to vám říkám, nervy jak nikdy, když on mi vypadl a zůstal tam ten hnusnej zhulenec co neumí zpívat ani hovno!:// Vždycky se zamiluju do takovýho ňákýho malýho roztomilýho :D .. no od teď se na superstar nedívám! .. nesnáášim Česko, konec prostě :D a dál? hm, to počasí fakt na facku, ráno sluníčko, odpoledne prší, pak zas hezky - co z toho, když už je všude mokro, na nic.

Co víc říct - mám se prostě "úžasně!:D .. zítra čtvrtletka ze statistiky - ehm :-x nic prostě, mám se skvělě ;DD.


ahoj, ahoj

2. dubna 2011 v 12:55 | K.

Tak co..

Kolik lidí vás včera nachytalo? :D mě docela dost, na to, že sem si říkala "jo, budu si na to dávat pozor" :D jeden blbeček mi nakecal, že budou rušit KFC :D a nejvíc mě dostala spolužačka, která zazvonila a nechala mi pod balkonem vzkaz :DD (viz. fotka v cč) To tak asi všechno ke včerejšku..
a dneska? vidím to tak, že se za chvilku donutím vylést z potele, dám si oběd, nachystám se a ven :) Tak se mějte, užijte si víkend.